Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Blog

Úvod Blog

Ak máte záujem sa dozvedieť viac informácií o cvičení, výžive, alebo celkovo o zdraví pozrite si môj blog, kde píšem články tematicky rozdelné podľa tém. Všetky informácie pozostavájú z vlastných skúseností o cvičení, stravovaní a regenerácii organizmu. Pretože nie chudnutie, alebo veľké svaly majú byť primárnym cieľom, ale Vaše zdravie a dobrý pocit. Ak máte silnú vnútornú energiu, máte chuť dosahovať Vaše ciele. Ak Vám chýba energia, ani Vaše ciele nebudete dosahovať rýchlo a najmä niekedy ich nedosiahnete vôbec. S úsmevom a energiou ide všetko ľahšie a sami zistíte, ako sa Vám život začne meniť k lepšiemu.


Silné a zdravé telo je základom pre šťastnú myseľ!


Ale jedno nefunguje bez druhého. Ak ste príliš pod psychickým tlakom, máte napätie a zažívate denne situácie, ktoré vo Vás vyvolávajú tlak...nedosiahnete ani svoje fyzické ciele. Pretože stres, či už psychický, alebo fyzický z príliš náročného pracovného dňa zapríčiňuje vyplavovanie stresového hormónu kortizolu. A ten nám bráni nielen sa uvoľniť, ale aj dosiahnuť pozitávny efekt cvičenia a na naše telo. Jendoducho povedané, ak ste vystresovaní, Vaše svaly nebudú rásť, rovnako ako nebudete chudnúť. Resp. nebudete chudnúť z tuku, ale Vaše telo Vám bude spaľovať na energiu Vaše svaly. Výsledkom je telo s málo svalmi a vysokou mierou telesného tuku, tzv. syndróm skinny fat.


Ak máte záujem dozvedieť sa viac, neváhajte ma kontaktovať. Na konzultácii Vám vysvetlím, ako s tým účinne bojovať a zároveň si môžete objednať aj meranie analytickou váhou pre zistenie percentuálneho podieľu telesného tuku, svalovej hmoty, kostí a iných dôležitých parametrov, ktoré Vám otvoria oči. V prípade záujmu je možnosť si objednať aj meranie energie vnútorných orgánov tela, ktoré Vám ukážu v akej miere fungujú vnútorné orgány, poukážu na chronické problémy, rovnako aj akútne zápalové ochorenia.


Celkovú transformáciu Vášho vedomia a fyzického tela môžete abslovovať v rámci nášho projektu Život na mieru, ktorý má viacero odskúšaných modelov. Jedným z  nich sú aj transformačné pobyty, ktoré akutálne robíme počas 3 dní, kde zažijete skutočnú silu našich postupov.


V blogu sa môžete dočítať informácie o chudnutí, naberaní svalovej hmoty, doplnkoch výživy pre športovcov ako aj kopec zaujímavostí, ktoré Vám môžu pomôcť k dosiahnutiu Vašich cieľov. Články sú tematicky rozdelené do kategórií: