Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Motivácia

Úvod BlogMotivácia

Vnútorná motivácia

 

Súčasná doba a spôsob života kladie na organizmus každého človeka zvýšené nároky na výkonnosť. Sedavý štýl zamestnania a neustály tlak spôsobuje negatívne účinky stresu. Cítime sa unavení, bez energie a mrzutí.


Veľa ľudí má problémy so zaspávaním, aj napriek únave, ktorú pociťujú. Stále viac z nás patrí do skupiny alergikov, vyskytujú sa nové formy alergie tzv. kombinované a civilizačné choroby nás postihujú v čoraz mladšom veku.


Nastal čas na zmenu! Eliminujte všetky negatíva spomínané vyššie prostredníctvom jedného z našich programov. Vašou skutočnou motiváciou sa stane až egoistický prístup k sebe samému. Musíte byť vo vynikajúcej forme, aby ste si dokázali užívať život naplno a rozdávať radosť aj ostatným. Pretože nikto iný to za Vás neurobí!

U nás si vyberie skutočne každý! Máte možnosť si poskladať svoj program podľa svojich potrieb alebo si budete užívať komfortne zostavené komplexné balíky služieb s výhodnými cenami!

  • individuálne tréningy pod dohľadom profesionálneho fitness trénera
  • úprava stravovania
  • diagnostika telesných parametrov
  • poradenské služby v oblasti výživy a výživových doplnkov
  • predaj originálnych výživových doplnkov za najvýhodnejšie ceny na trhu

Čím sa človek lepšie cíti, tým viac dobrej energie dokáže dávať aj ostatným. A to je správna motivácia. V našich zemepisných šírkach nie sú ľudia zvyknutí na pohodovejší životný štýl obyvateľov južnej Európy. Majú siesty, počas ktorých si oddýchnu, vedia si viac užívať život vo svojej podstate, tešia sa z každého nového dňa. V našej krajine sa každý snaží mať viac ako ostatní, veľakrát sa im to aj podarí dosiahnuť naozaj tvrdou prácou, ktorá ale prinesie negatívne dopady na organizmus neskôr.

Nepodceňujte signály svojho tela. Od každého počúvam iba „nestíham“, „nemám čas“, asi sa to stalo moderné a niečo potrebné v našej komunikácii. Už veľmi dlho som od niekoho nepočul opak týchto tvrdení. Ale každý z nás potrebuje relax, regeneráciu, aby sme nabrali nové sily a energiu do ďalšieho boja o získanie všetkého po čom túžime. Svoje telo nedostaneme do optimálnej kondície ležaním pri televízii, ani sedením v kaviarňach. Musíme sa začať hýbať, pretože to je ten faktor, ktorý je geneticky zakódovaný v každom z nás už od počiatku ľudstva. Buďte odvážni a vyskúšajte zmenu! Nerobíte to pre niekoho iného, robíte to pre seba!