Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Cenník

Úvod Cenník

 

Dodatočné informácie: Ceny nezahŕňajú vstup na cvičisko. Ceny sú uvedené bez DPH


Outdoorové individuálne tréningy:

Po dohode s klientom je možné vytvoriť aeróbne individuálne outdoorové tréningy zamerané na dosiahnutie špecifických cieľov v závislosti od požiadaviek klienta. Miesto a cena za tréning dohodou.

 

 

 

Darčeková poukážka na osobný tréning

 

Milí priatelia,

 

prinášam Vám opäť obľúbenú darčekovú poukážku na rok 2019 ak máte záujem obdarovať svojich blízkych, rodinu alebo kolegov a záleží Vám na ich zdraví a vitalite. V ponuke teraz nájdete darčekové poukážky na cvičenie s osobným trénerom v hodnote akú si sami vyberiete.

 

Darčekovú poukážku je možné využiť na cvičenie pod dohľadom osobného trénera, ktoré obsahuje tréning s trénerom v trvaní 60 minút, alebo ju môže obdarovaný využiť na iné služby v ponuke. Napríklad výživové poradenstvo, vytvorenie jedálničku na mieru, analýzu telesných parametrov ako je tuk, svaly, voda a iné.

 

Ideálny darček pre všetkých, ktorých už omrzeli nudné nezmyselné darčeky. Darujte zdravie, radosť z pohybu a nový náhľad na život. Darček pre ženu, či muža, pre mladšieho či staršieho, nemusíte sa  obávať neúspechu.


Príklad darčekovej poukážky: 

Minimálna cena poukážky je 10€.

 

 

Ako na to?

  • do emailu na adresu michal.helmich@gmail.com napíšte v akej nominálnej hodnote si prajete poukážku vystaviť a prípadne venovanie, ak máte záujem o špecifický účel.
  • poukážku je potrebné po osobnej dohode (v prípade záujmu o iný dizajn, možnosť vloženia vlastného dizajnu) uhradiť na číslo účtu: IBAN: SK6409000000000633342406
  • variabilný symbol bude uvedený na faktúre po vystavení objednávky
  • poukážka Vám bude zaslaná elektronicky, na vyžiadanie môžeme zaslať poštou alebo kuriérom priamo na adresu prijímateľa. Poštovné sa hradí k cene poukážky v sume 1,9 € s DPH.
  • poukážka je platná 1 rok od vystavenia
  • v hodnote poukážky nie je zahrnutý vstup do fitnesscentra v hodnote 3 €, klient platí na mieste prevádzkovateľovi

 

Kde uplatniť poukážku:

  • tréningy prebiehajú vo fitnesscentre Gym1 na Znievskej ulici a BZKGym (Petržalská posilka) na Lachovej ulici v Petržalke
  • osobný certifikovaný tréner Mgr. Michal Helmich
  • tel.č. 0903910864 alebo email michal.helmich@gmail.com