Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Dychové cvičenia

Úvod NajzaujímavejšieDychové cvičenia

Kyslík je pre život nevyhnutný, bez jedla a pitia vydržíme niekoľko dní, ale bez kyslíka dlhšie ako pár minút nie.


To je aj dôvod prečo som sa v rámci projektu Život na mieru zapojil do dychových cvičení aj ja osobne, aby som zistil aké prínosy má zvýšená miera kyslíku v tele na energiu tela a celkové ozdravenie. Dychové cvičenia, ktoré s klientmi absolvujeme v človeku naštartuje proces regenerácie a samoliečenia. Každá choroba je totiž iba nedostatkom energie na bunkovej úrovni. A prečo by sme mali dychové cvičenia vykonávať? Dôvodov je viac než dosť:

 

  • posilnenie imunity
  • spomalenie procesu telesného a duševného stárnutia organizmu
  • zlepšenie vitálnych funkcií aj v mozgovej časti, ako pamäť a koncentrácia
  • zvyšuje výkon pri športových aktivitách
  • pomáha účinne odbúravať stres, únavu a napätie
  • pomáha pri bolestiach hlavy a migrénach
  • kyslík zabíja vírusy

 

Ďalšími prínosmi je masáž vnútorncýh orgánov, ktorá je súčasťou pohybu pri hlbokom a dynamickom dýchaní. Zlepšuje sa tým funkcia obličiek a tráviace procesy. Najmä ľudia pracujúci v sedavom zamestnaní potrebujú vo zvýšenej miere okysličiť telo a uvoľniť tak stres.

 

Uvedomte si, ako dýchate počas celého dňa? Plytko, bez toho, aby ste otvorili svoje pľúca do široka.

 

Ak máte záujem zažiť pozitívny prínos dychových cvičení neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si konzultáciu. Pomôžeme Vám sa zbaviť aj chronických ochorení, ktoré Vás už dlho trápia. Máme veľmi úspešné výsledky so psoriatikmi a inými "otravnými" ochoreniami. AK máte záujem sa dozvedieť viac a vidieť výsledky našich klientov, navštívte našu stránku a sledujte nás na sociálnych sieťach.