Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Služby

Úvod Služby

  

Naberanie svalovej hmoty

 

 

To, ako rýchlo naberáte svaly má viacero faktorov, ktoré spolu odhalíme a nájdeme najrýchlejšiu bezpečnú a zdravú cestu k vysnívanej postave. Nastavíme stravu, tréning a regeneráciu podľa telesného typu a výsledky na seba nenechajú dlho čakať! Dôležitá je pevná vôľa a veriť v seba. Poyitívne myšlienky prinesú pozitívne výsledky. Dosiahnete estetickú postavu a pocítite príval energie. Dáme do poriadku držanie tela a odstránime zlozvyky.

 

 

Redukcia tuku

 

Skončite s diétami a JOJO efektom. Po zmeraní telesného tuku uvidíte koľko máte podkožného tuku a tuku vnútri tela medyi orgánmi. Pozrieme sa na Vašu aktuálnu stravu a identifikujeme najväčšie problémy a dôsledky aktuálneho stavu. Pokiaľ sa zdravý človek stravuje dobre, nebude priberať ani bez cvičenia! Chudnutie nie je ťažké z hľadiska, ťažké je iba odhodlať sa k tomu a chápať to ako zmenu životného štýlu. Chudnutie nie je o diétach, ale o správnej strave v tú správnu dobu v kombinácii s dávkou cvičenia.


Zvýšenie kondície

Kondícia nie je iba o zdolávaní prekážok, ale aj o dokazovaní si pevnej vôle, túžba zdolať viac ako sme si mysleli a zároveň mať z toho prospech. V dnešnej dobe máme veľmi málo pohybu čo ovplyvňuje celý náš srdcovo cievny systém, vrátane svalov, ktoré sú ochudobnené o pohyb čím sa stávajú menej výkonnými, menej spaľujúcimi tuk čo ovplyvňuje aj bazálny metabolizmus. na zvyšovanie kondície využívame viacero metód, z čoho najúčinnejšia aj najpríjemnejšia je HIIT. Vysoko intenzívny intervalový tréning, ktorý za krátky časový úsek prinesie mnoho pozitív vrátane vynikajúceho spaľovania tuku.

Úprava stravy


Jedálniček na mieru, úprava stravy, zdravé jedlo...prečo to stále rozlišovať a hľadať to najlepšie? Vo všeobecnosti platí, že sa máte stravovať tak, aby ste boli zdraví, plní energie a mali svoju normálnu prirodzenú hmotnosť. Pomôžem Vám zmeniť zlé návyky, naučíme sa rozlišovať čo je pre Vás dobré a ako využiť jedlo pre seba a nie byť závyslí na chutiach. Zameriame sa výživovú hodnotu jedla, ukážeme si rozdiel medzi jednotlivými potravinami. Už nebudete zúfalo chodiť po obchode a hľadať to "dobré", naučíte sa vnímať informácie, ktoré sú písané na obaloch a načúvať hlasu a potrebám svojho tela.