Darčekové poukážky

Úvod ÚvodDarčekové poukážky

Ak máte chuť niekoho obdarovať a neviete čo by ste mu kúpili, máte možnosť ho obdarovať darčekovou poukážkou na služby osobného trénera a výživového poradcu, vrátane merania pomocou biorezonancie. Hodnoty poukážok sú v sume 10, 20 a 150 EUR s príkladom na jej využitie. Ak máte záujem o inú sumu, je možné prispôsobiť podľa požiadavky. Poukážky majú platnosť 12 mesiacov od zakúpenia.


Poukážka v hodnote 10 EUR. Možné použitie napríklad na 30 min. konzultácie ohľadom stravy, cvičenia...Poukážka v hodnote 20 EUR. Možné použitie napríklad na meranie telesných parametrov na analytickej váhe s konzultáciou a vysvetlením výsledkov v trvaní 45 min.Poukážka v hodnote 150 EUR. Možné použitie napríklad ako permanentka na 10 tréningov s osobným trénerom v trvaní 60 min/ 1 tréningová jednotka.


 

 

 

Poznámka: využitie poukážky je možné podľa kapacitných možností v danom čase. Jej uplatnenie je potrebné vopred objednať na telefónom čísle 0903 910 864 a nahlásiť ID poukážky. Osobné tréningy sa realizujú v BZK Gym Petržalská posilka. vstup do fitness centra je povolený od 15 rokov v sprievode trénera.