Referencie

Úvod ÚvodReferencie

Zuzka Čaplová 24 rokov

Keď som začínala s cvičením, nemala som tušenie, kam ísť alebo čo robiť. Začala som hľadať na internete, našla som a nakontaktovala  Michala, ako osobného trénera a požiadala o radu. Michal je skutočný profesionál, vždy mi odborne poradil a preto som sa rozhodla, že sa stane mojim trénerom. Hneď od začiatku vypracoval tréning presne pre mňa a zameral sa na časti tela, ktoré potrebujú zmeniť. Michal mi dodáva energiu a vôľu vždy keď už nevládzem a inšpiráciu pokračovať ďalej. 

 

 

Katka Čermáková 25 rokov

Spočiatku som sa hodinám s osobným trénerom stránila, nakoniec som si však povedala, že vyskúšam aspoň jednu hodinu. Z jednej hodiny sa nakoniec stalo pravidelné cvičenie. Tréning je pod Michalovým vedením šitý na mieru, pričom všetky cviky sú dôkladne vysvetlené. Popri cvičení máte aj poradenstvo. Pri jednotlivých cvikoch je Michal úžasnou motiváciou, a aj keď si myslíte, že už viac nezvládnete, on vás presvedčí o opaku. Najlepšia na tom však je pozitívna energia, ktorú vyžaruje. Človek sa pri ňom musí jednoducho celý čas usmievať. Tréningy s ním sú relaxom i zábavou, po ktorých odchádzate so skvelým pocitom, a hlavne viditeľnými výsledkami.

 

 


A mnoho ďalších spokojných klientov, ktorí sa vracajú aj po rokoch späť.


Premena do plaviek s časopisom Lifefasionfood.net. V roku 2015 sme uskutočnili reportáž schudnutie do plaviek. Viac si môžete o celom priebehu prečítať TU