Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Výsledky

Úvod ÚvodVýsledky

Pýtate sa aké máte výsledky svojho snaženia? Ako ich zmerať správne bez dohadov? Na začiatku každého tréningového procesu Vás zmeriam na analytickej váhe, kde si bližšie ukážeme výsledky. Zistíme:

  • percento telesného podkožného tuku,
  • vnútorného tzv. viscerálneho tuku,
  • množstvo svalovej hmoty v kilogramoch
  • množstvo vody v tele
  • hustotu kostí prepočítanú na ich hmotnosť
  • metabolický vek tela

Samozrejme výsledky uvidíte ihneď po vážení a máte presnú predstavu o každom kúsku Vášho tela. Čísla nehovoria iba o celkovom stave, ale ukazujú aj jednotlivé končatiny a stred tela, takže presne viete kde máte akú zmenu po určitom časovom úseku. Vážiť sa na obyčajnej váhe nestačí, pretože svaly sú ťažšie ako tuk a po započatí tréningov Vám váha môže dočasne stúpnuť, nakoľko sa svaly sa stanú hustejšími a váha narastie, nie veľa, ale zmena je badateľná.


 


Postupne sa bude tuk okolo svalov strácať a bude klesať podiel percenta tuku voči svalom, čo je znakom kondície a Vaše vysnívané telo sa začne formovať podľa predstáv! 


Na váženie používame japonskú značku analytických váh TANITA, ktoré sú svojou presnosťou vyhlásené. Po jednotlivých váženiach dostanete k dispozícii presné výsledky bez dohadov. Zapisujeme ich do podobných diagramov, ktoré si môžete so sebou vziať domov a pochváliť sa svojmu okoliu:-)


Napríklad percento podkožného tuku v škále veku a odporúčaných hodnôt (pri kulturistoch je škála iná):Ostatné sledované telesné parametre: